Z myślą o zapewnieniu Państwu jeszcze lepszej obsługi od stycznia 2020 roku firmy Veritas, Mycare24 i Pflegehelden łączą się w jedną firmę Veritas Group.
Szukasz pracy w Niemczech? Zadzwoń! 574 535 142
Informujemy, iż 24.02.2020 po godzinie 16:00 rozpoczynamy prace techniczne, przez co kontakt z naszym oddziałem we Wrocławiu będzie utrudniony. Dzięki wprowadzonym zmianom, po konsolidacji marek, od 25.02.2020 naszym głównym numerem kontaktowym z działem rekrutacji stanie się 71 75 88 150. Tym samym numer 71 72 42 660, należący wcześniej do rekrutacji Opieka Mycare24 będzie nieaktualny.

Firma MyCare24 założona została w 2012 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi opiekuńcze na terenie Niemiec. Firmę tworzy zespół ekspertów ds. rekrutacji, dyspozycji oraz transportu i logistyki wyjazdów.

Główna siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, jednak swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę oraz Niemcy.

Zapraszamy Cię do współpracy

Interesuje Cię legalna praca
w Niemczech jako opiekunka

Jesteś osobą komunikatywną, pogodną, cierpliwą

Masz doświadczenie
w opiece

Jesteś odpowiedzialna

Znasz język niemiecki przynajmniej
w stopniu komunikatywnym

Zapewniamy
  • legalne zatrudnienie (umowa zlecenia, ZUS, formularz A1);

  • zakwaterowanie w domu podopiecznego;

  • ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę zdrowotną;

  • ubezpieczenie od szkód rzeczowych i osobowych;

  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków;

  • wysokie zarobki wypłacane terminowo

Jako pracodawca, towarzyszymy naszym opiekunom w codziennych trudach tej pracy, aktywnie słuchając, doceniając ich starania i atrakcyjnie wynagradzając.

Przeprowadzając proces rekrutacji, dogłębnie analizujemy profil naszych kandydatów oraz profil podopiecznego, starając się o jak najlepsze dopasowanie oczekiwań i umiejętności opiekuna do wymagań pacjenta.

Nasza kadra to osoby życzliwe, cierpliwe, doświadczone, dobrze mówiące po niemiecku, świadczące swoje usługi na najwyższym poziomie

Historia Opiekunek

Regina
z Wrocławia

„Zdecydowałam się wyjechać do pracy w Niemczech żeby być spokojną o przyszłość swoją i syna. Teraz mogę go wspomóc finansowo, a sama pracuję w zawodzie, który daje mi satysfakcję”.

Regina
z Wrocławia

„Zdecydowałam się wyjechać do pracy w Niemczech żeby być spokojną o przyszłość swoją i syna. Teraz mogę go wspomóc finansowo, a sama pracuję w zawodzie, który daje mi satysfakcję”.