O nas: Mycare24 - Praca dla Opiekunki w Niemczech

My care 24 sp. z o.o. została założona w październiku 2012 w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi w sektorze, jakim jest opieka w Niemczech oraz w celu poprawy stanu wiedzy oraz sytuacji wyjeżdżających opiekunek.

Firmę tworzą eksperci, którzy przez ostatnie kilka lat umożliwili pracę w Niemczech tysiącom opiekunek. Główna siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, lecz swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę i Niemcy. Dzięki rozbudowanej sieci koordynatorów w Niemczech dysponujemy średnio 250 sprawdzonymi ofertami pracy miesięcznie. Stopniowo otwieramy nowe filie na terenie całej Polski, dając Państwu możliwość kontaktu z nami w pobliżu miejsca zamieszkania.

 

Od początku swojej działalności firma My care 24 kieruje się mottem:

ZADOWOLONY OPIEKUN =ZADOWOLONY PACJENT

Głównym celem firmy jest zadowolenie podopiecznych i ich rodzin oraz Państwa-naszych pracowników.

Jako pracodawca, towarzyszymy naszym opiekunom w codziennych trudach tej pracy, aktywnie słuchając, doceniając ich starania i atrakcyjnie wynagradzając. Dogłębnie analizujemy profil naszych kandydatów oraz profil podopiecznego, starając się o jak najlepsze dopasowanie oczekiwań i umiejętności opiekuna do wymagań pacjenta, dlatego preferujemy powrót naszych opiekunek w miejsca im znane i sprawdzone (2 zmienniczki u jednej rodziny ). Nasza kadra to osoby życzliwe, cierpliwe ,doświadczone, dobrze mówiące po niemiecku, świadczące swoje usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy również do współpracy panie zgłaszające się „parami” , chcące zmieniać się co 2- 3 miesiące. Zależy nam na długofalowej współpracy z rodzinami i opiekunami.

Jeżeli szukasz satysfakcjonującej pracy w firmie, która stawia na jakość , a nie ilość zatrudnionych opiekunek, oferuje szkolenia w okresie oczekiwania na wyjazd, zgłoś się do nas niezwłocznie i dołącz do grona najlepszych.

Zapisz się na kurs